Navigace

Kontakty

Spolupracuji

Doporučuji

Nepřehédněte

Mé nej hry

Vítejte na xboxfan.cz

Kategorie: Filmy a knihy

Halo 2 Potopa

Jak jsem již napsal, rád píši a také si občas rád přečtu dobrou knížku. Mám hodně rád scifi a knižní zpracování hry Halo je pro mě osobně knihou, kterou nemohu v knihkupectví přehlédnout. >>

Toto druhé pokračování volně navazuje na předešlý díl, který je zde na webu popsán. Pojďme se tedy opět ponořit do světa Halo a podívat se, co nám přináší toto volné pokračování. Jak jistě víte, tak své hrdiny z předešlého dílu jsme opustili v již značně poničeném vraku něčeho, co se dříve nazývalo jako vesmírná loď. Na této vesmírné lodi jsme nalezli souřadnice k artefaktu, který je hodně starý a byl ponechán mimozemšťany v nekonečném vesmíru. Z proudu se loď vynořila několik desítek tisíc kilometrů před světem, který se nazývá Halo. Jak již bývá zvykem, každý takto vzácný artefakt je chráněn a ani zde tomu není jinak. Tento objekt obsadila smečka, která také hledá tento artefakt, který je ve skutečnosti zbraň. Tato smečka není příliš přívětivá a pokud by tuto zbraň nalezla, tak by neváhala ani okamžik a pokusila by se vyhladit lidstvo. To se jim nesmí podařit. Děj tohoto pokračování se odehrává v tomto objektu, kde budete sledovat prastaré výtvory a sledovat určené cíle. Co pozornému čtenáři jistě neunikne je fakt, že autor William C. Dietz neměl moc možností na svou vlastní vizi, protože toto pokračování navazuje na předešlý děj. Kdo má rád hodně akce, tak v této knize si přijde na své. Jako v prvním díle, tak i zde ztvární hlavního hrdinu John, který byl vycvičen jako supervoják, obdoba supermana. Své schopnosti nabyl díky projektu, který armáda nazvala jako Sparťan. V předešlém díle si můžete vzpomenout na kapitána Jakob Keyes, který již v tomto pokračování nemá důležitou úlohu a moc o sobě vědět nedá. Co mu nejspíš moc nevyhovuje, ale nemůže s tím nic dělat, je fakt, že nyní již jeho úkoly plní vojáci, kterým on velí. Pokud máte rádi hodně akce, tak se ani nedivím autorovi, že na palubě vesmírné lodi je tolik vojáků, protože ti padají na bojišti jako mouchy po dešti. Ve hře nejsou jen dramatické momenty, ale i směšné. Těch směšných je dle mého názoru v knize až moc, ale tohle ponechávám na každém, až si tuto knihu přečte. Jak jistě víte, vy co jste četli předešlý díl, tak v něm hrála velkou roli psychická stránka postav. V pokračování již tak podstatnou roli nemá, vojáci jak je to i ve skutečnosti, jsou buď hrdinové nebo zbabělci, kteří utíkají z bojiště. Celkově nám děj knihy krásně utíká, není v něm nouze o dramatické chvíle, ale i ty směšné. Vzhledem k tomu, že jsem měl možnost číst již předešlý díl, tak si nemohu pomoci, ale z tohoto pokračování mám rozpačité dojmy. Co se bude odehrávat již poznáte na začátku a je znát, že samotný autor si moc práce s touto knihou nedal, ale rozhodně pokud máte rádi scifi, rádi čtete, mohu tuto knihu doporučit. Kniha vás vtáhne do děje a nepustí, až než ji dočtete. Autorem knihy je William C. Dietz a přeložil jí Jan Netolička. Vydavatelem je Fantom Print.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Přihlášení

Vyhledávání

Chat

zdravím chlapi mám na svém xboxu 360 nainstalován freestyle 3 a zničeho nic po zapnutí mi xbox najel do doomovského dashboardu a nevím kudy se dostat opět do freestyle , nevíte někdo co s tím? děkuji
zdravím ,mam problem se spuštěním hry,neustále mi to píše Váš profil nemá správná oprávnění k přístupu k Xbox live funkcionalitě a nevím co to znamená a co stím
Zdravím potřebuji pomoct dnes jsem si koupil xbox live, kód jsem zadal do xboxu, hry můžu z goldu co jsou free stahovat ale jak zapnu nhl nebo fifu a chci online módy napíše ze nemam oprávnění k přístupu této funkce nevíte co zo může byt?
Ahoj, vedel by mi niekto poradit s hrou GTA ? Diki
Ahoj, vedel by mi niekto poradit s hrou GTA ? Diki
Zdravím, cca mesic mi nejde hrat online FIFA. Nemuzu se pripojit a ziskat tak svuj progres. Nemate nekdo stejný problém??
Ahoj, když delám stream přes twitch.com tak se mi video pak uloží a můžu ho nahrát na YT, ale video se trhane. Když streamuji přes mixer.com, tak video je úplně plynule, ale nahrava mixer.com taky někam na web video, abych si to mohl třeba pak stáhnout??
prosím o radu jestli už jste se s tím někdo setkal
Dobrý den, mám dotaz. mám od prosince roční xbox live gold hrál jsem online FIFA FUT 18 a včera jsem to zapl a když chci hrát online zápas napíše mi to že Váš účet nemá oprávnění k přístupu k této funkci.
icon Tomas25: Ano, bude tam čeština.

Pro chat se musíte přihlásit!

Můj YouTube kanál

The Whoo

Očekávaná hra

Podpořte web