Navigace

Kontakty

Spolupracuji

Doporučuji

Nepřehédněte

Vítejte na xboxfan.cz

Hry pro Kinect rss

Hry pro pohybový ovladač KINECT.


Strana:  1 2   další »

Joy Ride

Joy Ridenabízí klasické zábavné závody na motokárách s volností hry bez ovladače pomocí Kinectu. Zkuste pět zábavných herních režimů a závoďte ve třech jedinečných světech s úžasným prostředím. Vyhněte se překážkám, projeďte zatáčky smykem a využijte skokanské můstky k ohromení protivníků vzdušnou akrobacií. Získejte bonusové zrychlení, posílení a jiné předměty, které vám pomohou zábavným způsobem porazit ostatní závodníky. Připravte se na závodní akci ve stylu Kinectu.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 15:58  •  Přečteno: 2784x Jaggni to! Linkuj.cz

UFC Personal Trainer

Jde o herní titul, který vás opravdu dosti protáhne. Ve hře si na začátku vyberete svého trenéra bojových umění, který vás bude provázet a trénovat celou hru. Postupem času si vylepšujete své bojové dovednosti, spalujete kalorie a díky tomu si zlepšujete svůj zdravý životní styl. Jak budete postupovat hrou, musíte stále vylepšovat své bojové umění, abyste splnili fitness program. Pro více informací klikněte zde.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 15:57  •  Přečteno: 2944x Jaggni to! Linkuj.cz

Kinect Sports

Změňte svůj obývací pokoj na stadion, bowlingovou dráhu, fotbalové hřiště, či atletický ovál světové úrovně. V Kinect Sports nejste jen skvělým hráčem, ale zároveň i ovladačem senzoru Kinect pro Xbox 360. Vidíte míč? Kopněte do něj. Zasmečujte. Zahrajte dokonce bekhend nebo forhend. „Kinect Sports“ vám přináší fotbal, plážový volejbal, ping-pong, atletiku a box.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 15:54  •  Přečteno: 2909x Jaggni to! Linkuj.cz

Kinectimals

Kinectimals  zve děti, jejich rodiče a milovníky zvířat všech věkových kategorií, aby se spřátelili s těmi nejzvláštnějšími zvířaty. V „Kinectimals“ jsou jako skutečná, přiběhnou, když na ně zavoláte, reagují na povely jako „skákej“ nebo „válej sudy“ a vrní radostí, když je drbete za ušima. Hra je tedy vhodná pro ty nejmenší, ale i dospělí si jistě užijí spousty zábavy, kterou tato hra pro pohybový ovladač Kinect nabízí.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 15:53  •  Přečteno: 2553x Jaggni to! Linkuj.cz

Get Fit With Mel B

Určitě je nemalé množství lidí, kteří se snaží zhubnout. Ovšem ne vždy se to daří a hlavně, když je člověk i hráčem a sedí u konzole od rána do večera. Pro tyto případy a rozhodně nejen pro ně, přichází Mel B se cvičebním programem, pro mnohé hrou, která Vám umožní dát dolů nějaké to kilečko a navíc ještě zábavnou formou a jako bonus dostanete Achievementy. V této hře naleznete komplexní program na cvičení, který je ještě navíc podporován sítí fitness provozoven Fitness First. Mělo by se jednat o zcela ojedinělý herní produkt, kde mimo jiné naleznete i svého osobního trenéra. Pro více informací klikněte zde.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 15:51  •  Přečteno: 2905x Jaggni to! Linkuj.cz

Fighters Uncaged

Jak již samotný název napovídá, v této hře určené pro pohybový ovladač Kinect, budete moci proniknout do tajemného světa nelegálních zápasů, která jsou samozřejmě bez pravidel. Díky této hře využijete každičký sval ve vašem těle. Hráč získá řadu bojových zkušeností, díky až 70 různých druhů bojového umění a čeká na vás až 21 různorodých prostředí.  Nevyhnete se soubojům na střechách, v kostele nebo v potemnělých uličkách. Dále je zde velká škála všemožných komb, bojovníků, kde každý má svůj styl a vylepšování vaší postavy. Nechybí ani multiplayer, díky kterému se z vašich kamarádů ve friend listu stanou vaši protivníci.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 15:49  •  Přečteno: 2735x Jaggni to! Linkuj.cz

EA Sports Active 2

Hra využívá pohybového ovladače Kinect pro pohyb celého těla, který poskytuje hráčům úplnou svobodu pohybu. Hráči mají také možnost sledovat a sdílet jejich data cvičení on-line prostřednictvím automatického nahrávání z jejich on-line připojení konzole k jejich osobní EA SPORTS Active profilu. Hraní EA SPORTS Active 2 s Kinectem je jednoduché, zábavné a efektivní, ať se nacházíte kdekoliv. EA Sports Active 2 nabízí přes 70 různých cvičení, které jsou buď zaměřené na posilování nebo výdrž, nebo jsou zaměřené na jógu. Rozhodně si ale nemyslete, že se u hry budete nudit. Právě naopak, díky pohybovému ovladači Kinect si užijete velkou spoustu zábavy.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 7:46  •  Přečteno: 3012x Jaggni to! Linkuj.cz

Dance Evolution

Jde o další z řady tanečních her pro Xbox 360, kde se vžijete doslova do role tanečníka, kterého budete moci ovládat. Poznejte díky pohybovému ovladači kinect doposud pro Vás neznámé taneční kreace plné vášně, doplněné o skvělý hudební doprovod. To ale není zdaleka vše, co vás čeká. Hra má i online a díky tomu si můžete zahrát až se třemi kamarády najednou. Díky tomu můžete sami zjistit, kdo z Vás je lepší tanečník, doprovázet Vás bude až 30 skladeb od Popu počínaje, až po Hip Hop, Techno konče. Projdete si všechny hudební žánry a díky pohybovému ovladači kinect, třeba naleznete taneční variace vámi dosud nepoznané.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 7:44  •  Přečteno: 2570x Jaggni to! Linkuj.cz

Dance Central

Hra představuje jako jedna z prvních skutečný taneční zážitek se vším všudy. Hra kloubí zábavu se společenskými aktivitami a hodí se pro naprosto každého. Tuto hru připravilo vývojářské studio Harmonix, ti stojí mimo jiné za hrou Rock Band. Díky pohybovému ovladači Kinect se můžete spolehnout, že vás hra vtáhne přímo do děje. Každá z tanečních sestav disponuje originální choreografií pro ty úplně začínající, nebo i pro pokročilé hráče. Do tanečního rytmu vám bude znít široká plejáda různých hudebních žánrů, od Hip Hopu až po R&B. Dle všeho je tedy tato hra ideální pro příležitostné tanečníky, nebo i ty ostřílené. Hra je vhodná na každou párty, nebo se i jen tak pobavit s kamarády.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 7:43  •  Přečteno: 2612x Jaggni to! Linkuj.cz

Crossboard 7

Hra pro platformu Xbox 360 a speciálně pro herní ovladač Kinect. Ve hře budete mít na výběr z několika příšerek, které se budou, jak jinak, prohánět na svých crossboardech. Ve hře se nachází celkem sedm lokací od písčitých pouští, až po zasněžené hory a jeskyně. Hned v úvodu budete moci použít svého vlastního avatara. V této hře mimo rozsáhlého single playeru naleznete i multiplayer, ve kterém si zasoutěžíte s kamarády z vašeho friend listu. Dle vyjádření samotných autorů, je díky pohybovému ovladači kinect, zážitek mnohem intenzivnější, než u jakékoliv jiné hry. Hra vychází exkluzivně pro herní platformu Xbox 360.

Autor: miki  •  Vydáno: 3.9.2011 7:41  •  Přečteno: 2552x Jaggni to! Linkuj.cz

Child of Eden - Kinect

Child of Eden je úchvatná, futuristická hra, ve které budou hráči vysláni na misi dekontaminace nebezpečného neznámého viru, aby nastolili mír a vrátili naději do Ráje. Hráč bude díky podpoře pohybového senzoru Kinect plně prožívat každý pohyb hrou a prolomí jakékoliv fyzické bariéry. Nechte se strhnout pohybovou harmonií.

Autor: miki  •  Vydáno: 25.8.2011 11:54  •  Přečteno: 2629x Jaggni to! Linkuj.cz

Kinect Joy Ride

Joy Ride nabízí klasické zábavné závody na motokárách s volností hry bez ovladače pomocí Kinectu. Zkuste pět zábavných herních režimů a závoďte ve třech jedinečných světech s úžasným prostředím. Vyhněte se překážkám, projeďte zatáčky smykem a využijte skokanské můstky k ohromení protivníků vzdušnou akrobacií. Získejte bonusové zrychlení, posílení a jiné předměty, které vám pomohou zábavným způsobem porazit ostatní závodníky. Připravte se na závodní akci ve stylu Kinectu.

Autor: miki  •  Vydáno: 25.8.2011 11:50  •  Přečteno: 2517x Jaggni to! Linkuj.cz

Kinect Sports

Změňte svůj obývací pokoj na stadion, bowlingovou dráhu, fotbalové hřiště, či atletický ovál světové úrovně. V Kinect Sports nejste jen skvělým hráčem, ale zároveň i ovladačem senzoru Kinect pro Xbox 360. Vidíte míč? Kopněte do něj. Zasmečujte. Zahrajte dokonce bekhend nebo forhend. „Kinect Sports“ vám přináší fotbal, plážový volejbal, ping-pong, atletiku a box.

Autor: miki  •  Vydáno: 25.8.2011 11:47  •  Přečteno: 2735x Jaggni to! Linkuj.cz

Kinectimals

Kinectimals  zve děti, jejich rodiče a milovníky zvířat všech věkových kategorií, aby se spřátelili s těmi nejzvláštnějšími zvířaty. V „Kinectimals“ jsou jako skutečná, přiběhnou, když na ně zavoláte, reagují na povely jako „skákej“ nebo „válej sudy“ a vrní radostí, když je drbete za ušima. Hra je tedy vhodná pro ty nejmenší, ale i dospělí si jistě užijí spousty zábavy, kterou tato hra pro pohybový ovladač Kinect nabízí.

Autor: miki  •  Vydáno: 25.8.2011 11:46  •  Přečteno: 2439x Jaggni to! Linkuj.cz

Michael Jackson The Game

Jedna z největších legend popu přichází i na platformu Xbox 360 a pohybový ovladač Kinect. Ve hře můžete zpívat a tančit. Ta nejlepší věc na této hře, která ji dělá i jedinečnou je, že vůbec poprvé budete moci zpívat a tančit zároveň. Jde o něco, co tu ještě nebylo. Hráč si může na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být popovou ikonou v roli Michaela Jacksona. Nebude chybět řada koncertů, dále se podíváte do zákulisí a samozřejmě nechybí ani populární písně tohoto krále popu.

Autor: miki  •  Vydáno: 25.8.2011 11:35  •  Přečteno: 2889x Jaggni to! Linkuj.cz

Strana:  1 2   další »

Přihlášení

Vyhledávání

Chat

Zdravim. Hraju Cod world at war a mam problem, kdyz chci hrat zombiky, tak se dlouho pripojuji k ostatnim hracum
Hezký den, dotaz: skylanders z xbox 360 na xbox one, budou funkční? Předem děkuji
Dobrý den! Prsím o radu. Mouhu použít pevný disk 120GB z xbox 360slim na xbox 360 E Stingray. Děkuji předem za odpověď R.
Zdravím mám problem s každou fifou na Xbox one S u žádné nejde komentátor, čím to může být?
Cus lidi, mám takový problém když chci zaplatit abych mohl. Hrát online výběru možnost zaplatit na 3 měsíce tak mi tam. Vyjede že chtějí po mě nakej 6mistny passkey a já Vubec co to je... Nevíte někdo jak na to?
Zdar je tu online někdy?
Jde mi o to, ze na to hardisku mam nekolik her a uz di nepamatuji email sveho puvodniho nicku, takze jsem asi nahranej. Pritom kdyz ten hardisk pripojim k pc, tak se prihlasi. Nevite nekdo cim to muze byt? Prosim info na vanicek.tib@seznam. Cz. Moc dekuji
Zdravim vsechny majitele xboxu. Mam takovou otazku. Rozbil se mi xbox one s, tak jsem si koupil druhej xbox one s. Z toho puvodniho jsrm videlal hardisk, ktery jsem pripojil k tomu novemu. Bohuzel se mi vubec Neprihlasi do toho noveho xboxu, jako externi
Dobrý večer, asi jsem 150 člověk co se ptá ale přesto. Když si koupím Xlivegold 12mes. hry co jsou každý měsíc "" zdarma"". budu vlastnit a moct hrát i po vypršení 12 měsíců. nebo jen po dobu předplatného. děkuji Filip
Což jsem potvrdil a od té doby se mi Xboxy nechtějí zapnout. Co s tím?

Pro chat se musíte přihlásit!

Můj YouTube kanál

The Whoo

Oblíbená hudba

The Whoo John Denver John Denver Ronan Keating Queen Bee Gees Bee Gees