Navigace

Kontakty

Spolupracuji

Doporučuji

Nepřehédněte

Vítejte na xboxfan.cz

Vlastní videa z her rss

Zde se nachází videa, která nahrávám z her přes AverMedia Live Gamer HD.


Strana:  1 2   další »

Lets Play Dead Rising 3 Xbox One verze Czech

Po včerejším videu ze hry Halo Spartan Assault tu mám dnes hru Dead Rising 3. Jde u hru, která je ve svém žánru velice populární a jde především o přežití. Ve hře plníte různé úkoly, díky kterým si potom vylepšujete postavu. Rovněž můžete kombinovat různé věci, díky čemuž vám vznikne mnohem lepší zbraň. Po grafické stránce, ale i po herní nemám hře co vytknout, tedy dost už psaní, pod touto stručnou novinkou se můžete podívat na samotné video ze hry Dead Rising 3 pro herní konzoli Xbox One. Více videí nejen o konzoli Xbox One naleznete na mém YouTube kanálu zde.

Autor: miki  •  Vydáno: 28.12.2013 21:39  •  Přečteno: 3244x Jaggni to! Linkuj.cz

Lets Play Halo Spartan Assault (Xbox One) část 2

Předevčírem jsem natáčel první misi z populární herní série Halo, s podtitulem Spartan Assault. Dnes přináším druhé video, respektive misi, ve které bylo zapotřebí chránit dvě vozidla. Samotná mise byla celkem krátká, ale i tak byla zajímavá. Třetí misi mám v plánu natáčet v neděli a mám takový pocit, že nás čeká něco nemilého. Dost už psaní, pod novinkou je odkaz na YouTube, kde je druhá mise ze hry Halo Spartan Assault a další videa naleznete zde, na mém YouTube kanálu.

Autor: miki  •  Vydáno: 27.12.2013 17:42  •  Přečteno: 3071x Jaggni to! Linkuj.cz

Start konzole Xbox One, stručný popis menu

Dnes přináším zatím poslední video natočené kamerou, na kterém se můžete podívat na start samotné konzole Xbox One, na instalaci hry a pokusil jsem se trochu popsat i samotné menu. Menu se mi po několika hodinách zdá celkem přehledné a pro samotný Microsoft nebude problém zbytek doladit za chodu. Možná by v menu neuškodilo řazení her na demoverze, arkády atd. V tomto ohledu si ale myslím, že tohle má Microsoft v plánu ještě doladit v některém z dalších updatů. Video má přes 20 minut a ostatní věci již budu natáčet přes Aver Media Live Gamer HD. Na video se můžete podívat pod touto stručnou novinkou a další videa naleznete zde, na mém YouTube kanálu. Všem Vám děkuji za podporu.

Autor: miki  •  Vydáno: 21.12.2013 18:15  •  Přečteno: 2760x Jaggni to! Linkuj.cz

Minecraft vzhled Mass Effect

Minecraft, hra, která je pro mnohé včetně mě obrovským pojmem, doznala vylepšení na konzoli Xbox 360. Jde o skin, který vám převede původní vzhled Minecraftu do vzhledu hry Mass Effect. Jako první, co vás jistě zaujme je cena, která se pohybuje kolem 100 Kč. To byla první věc, která mě nemile překvapila. Ostatně to nemusím zde popisovat, vše je na videu. Tou další věcí, která vás zaujme, je samotný vzhled. Hned jsem si říkal, proč já raději nevyzkoušel nejprve trial verzi. Na druhou stranu jsem si ale nevšiml, že tu máme již vytvořený svět ve stylu hry Mass Effect, který si můžeme dále upravovat. V tomto ohledu věřím, že to práci dát muselo. Pokud to vezmu z této strany, autoři si peníze rozhodně zasloužili. Toliko k popisu a na vše ostatní se můžeme podívat na mém videu zde. Můj YouTube kanál zde.

                     

Autor: miki  •  Vydáno: 6.9.2013 8:54  •  Přečteno: 3160x Jaggni to! Linkuj.cz

Gameplay Porovnání módu Horda v Gears of War 2,3 a Judgment

Celou Gears of War sérii netvoří jen kvalitní kampaň, ale i online možnosti. Ve druhém díle se hráči dočkali změny v podobě herního módu Horda. Ten se vyznačuje tím, že je pro pět hráčů a až do vydání Gears of War Judgment měl 50 vln. V těchto vlnách na vás útočí Locusti a vy se snažíte ubránit. Když vyšel druhý díl série Gears of War a vůbec poprvé byla k vidění Horda, řada hráčů zajásala. Poté následoval třetí díl, ve kterém došlo k několika změnám. Tou hlavní byla možnost stavět opevnění, střílny a pořídit si robota Stříbrňáka. Vše se dalo dále vylepšovat na několik levelů. Poté následoval Gears of War Judgment. V tomto díle by se dalo říci, že na něj dopadl asteroid. Tedy, co se herního módu Horda týká. Už to není ta stará dobrá Horda. >>

                 Klikněte pro Gameplay Porovnání módu Horda v Gears of War, které se nachází na YouTube.

Autor: miki  •  Vydáno: 23.3.2013 19:00  •  Přečteno: 2864x Jaggni to! Linkuj.cz

Gameplay The Walking Dead Survival Instinct

Fenomenální seriál, který si ve světě získal skvělé jméno, přichází na konzoli Xbox 360 v herním zpracování jménem The Walking Dead Survival Instinct. Oč ve hře vlastně jde. Je to velice jednoduché, o přežití. Děj hry je zasazen před první díl stejnojmenného seriálu, kdy Daryl a Merl jedou do Atlanty, kde jak doufají, nebude žádný nemrtvý. Po cestě budete potkávat další postavy a bude jen na vás, zda je vezmete sebou a oni vám pomohou. Samotná hra je skvělou poctou pro stejnojmenný seriál. Více na mém videu, které má délku necelých 26 minut. I na něm se mi podařilo zemřít, i když jsem se snažil všemožně skrývat a nemrtvé obcházet a nebojovat s nimi. Hra nám k tomu dává skvělou příležitost. Buď zvolíte hurá akci, s ne moc dobrým koncem, nebo pomalý postup, kde jsou šance větší. Hodně též záleží na munici, kterou doporučuji šetřit. Další videa naleznete na mém YouTube kanálu zde.

                     Click to view full size image

Autor: miki  •  Vydáno: 22.3.2013 19:37  •  Přečteno: 2543x Jaggni to! Linkuj.cz

Lets Play Gears of War Judgment

Je to tu. Máme tu další díl Gears of War Judgment. Na dnešním videu se můžete podívat na první z řady videií, které z této hry budou následovat. Na hře se již nepodílelo plným dílem vývojářské studio Epic Games, ale jejich pobočka People Can Fly. Toto studio koupil Epic Games v roce 2008. I když se fanouškům mohlo zdát, že toto studio nedostojí nastolené kvality v podobě herní série Gears of War, tak opak je pravdou. Kvalita předešlých dílů zůstala zachována, i když s předešlými díly tento díl nemá moc společného. Děj hry se odehrává 14 let před prvním dílem celé série. Představují se nám v něm postavy Augusta Cole a Damona Bairda. Ti tvoří jednotku Baird a Kilo. Více již na videu, které má přes 20 minut. Další videa na mém YouTube kanálu zde.

                 Klikněte pro Let's Play Gears of War Judgment, které se nachází na YouTube.

Autor: miki  •  Vydáno: 21.3.2013 21:41  •  Přečteno: 2623x Jaggni to! Linkuj.cz

Lets Play Dead Space 3

Po velkém úspěchu prvního dílu na sebe dlouho nenechal čekat druhý díl. Ten přinesl několik vylepšení, které se dostávají i do tohoto třetího dílu. Na videu se můžete podívat na mé hraní z úvodní mise. Bohužel už to je nějaká ta doba, tak mi to trochu ze začátku vázlo, ono samotné hraní. Video má 21 minut, ve kterých můžete vidět grafické zpracování hry, i samotné nepřátele. Jak jsem už psal v recenzi, hra nemá s hororem moc společného, jinak bych do headsetu neřekl ani slovo hrůzou, kde něco vyskočí. Hra je velice dobrá, kvalitně zpracovaná a více již na mém videu z hraní Dead Space 3.

                 Klikněte pro Let's Play Dead Space 3, které se nachází na YouTube.

Autor: miki  •  Vydáno: 16.3.2013 21:36  •  Přečteno: 2441x Jaggni to! Linkuj.cz

Lets Play Sniper Ghost Warrior 2

Není tomu tak dlouho, co jsem psal stručnou recenzi o této hře. Podle polského vývojářského studia City Interactive by mělo jít o simulátor zaměřený na odstřelování. To zda se hra povedla, ponechám na každém z vás. Za sebe mohu říci, že hra se zdařila a polské vývojářské studio opět zabodovalo stejně, jako u předešlého dílu. Toho se prodalo přes milión kopií. Díky tomu se toto studio dostalo do podvědomí mnoha hráčů po celém světě. Před tím studio tvořilo hry, kterými hráči opovrhovali. První díl Snipera ukázal velký potenciál studia a druhý to vše jen podtrhl. Hra se povedla a já ji mohu doporučit. Více na mém YouTube kanálu zde.

                 Klikněte pro video Let's Sniper Ghost Warrior 2, které se nachází na YouTube.

Autor: miki  •  Vydáno: 15.3.2013 21:34  •  Přečteno: 2603x Jaggni to! Linkuj.cz

Lets Play Tomb Raider 2013

Máme zde další video z mého hraní. Na dnešní video jsem si vybral hru Tomb Raider 2013. Hra samotná je zajímavá hlavně tím, že vůbec poprvé ze všech dílů je Lara nezkušené hrdinka, která se vše postupem hraní musí naučit. Na videu můžete vidět úvodní část, kde se začíná v jeskyni. Postupem času se dostanete na povrch a začíná to pravé dobrodružství. V článku zde, si můžete přečíst mé prvotní dojmy ze hry. Více již na mém videu ze hry Tomb Raider 2013.

                 Click to view full size image

Autor: miki  •  Vydáno: 8.3.2013 19:14  •  Přečteno: 2633x Jaggni to! Linkuj.cz

Lets Play Men In Black Alien Crisis

Na videu se můžete podívat na hru Men In Black: Alien Crisis. Hra byla vytvořena k příležitosti příchodu třetího dílu filmového zpracování Mužů v černém. Co říci k této hře. Něco jsem popsal v recenzi a jinak toho mnoho není. Určitě hra nepatří ke špatným, ale k těm dobrým jí hodně chybí. Více již na mém videu. Na můj YouTube kanál se můžete podívat zde.

                 Men_in_Black.jpg 

Autor: miki  •  Vydáno: 4.3.2013 18:08  •  Přečteno: 2669x Jaggni to! Linkuj.cz

Lets Play Metal Gear Rising Revengeance

Na dnešním videu se můžete podívat na hru, jejíž vývoj započal již v roce 2009. Tehdy vývojáři měli v plánu děj hry zasadit mezi Metal Gear Solid 2 a Metal Gear Solid 4. Studio Kojima Productions ale mělo velký problém, protože nevěděli, co si počnout s dílem, který bude sázet především na souboje se sečnými zbraněmi. To gradovalo tím, že Hideo Kojima vývoj zastavil. Ovšem v roce 2011 přišel zlom a hru si bere na starost vývojářské studio Platinum Games. O dva roky později přichází samotný Metal Gear Rising: Revengeance na scénu. Nyní trochu k samotnému ději. Ten je zasazen do roku 2018, kdy přichází do hry nový hrdina. Vystřídá samotného Snakea. Tím hrdinou je kybernetický voják Raiden. Ten pracuje pro korporaci Maverick Enterprises. Tato společnost se stará o bezpečnost jednoho státu v Africe. Tedy Raiden se stará o klid, který ale netrvá tak dlouho. Konkurenční společnost Desperado Enterprises vydělává na samotné válce a je jen otázka času, kdy dojde ke konfliktu. Více již na videu.

                     Klikněte pro video Let's Play Metal Gear Rising Revengeance, které se nachází na YouTube.

Autor: miki  •  Vydáno: 1.3.2013 19:09  •  Přečteno: 2900x Jaggni to! Linkuj.cz

Let's Play Crysis 3

Po delší odmlce přináším další video z hraní. Tentokrát je to hra Crysis 3 od vývojářského studia Crytek. Podle mých prvotních zkušeností hra nevypadá špatně a i se dobře ovládá. Na videu jsem se zmínil i o nové konzoli od Sony, tedy o Playstationu 4. Celkově se mi hra líbí a uvidíme, co bude dále. Video naleznete pod touto krátkou novinkou. Další videa naleznete na mém YouTube kanálu zde.

                 Klikněte pro video Let's Play Crysis 3, které se nachází na YouTube.

Autor: miki  •  Vydáno: 21.2.2013 18:17  •  Přečteno: 2702x Jaggni to! Linkuj.cz

Microsoft Smart Glass

Před nějakým časem jsem psal o utilitě, která by hráčům pomocí dotykových zařízení měla umožnit ovládat menu herní konzole Xbox 360. Dlouho jsem tuto aplikaci sledoval a mohu jen doporučit. Aplikace je dostupná pro Android na Google Play a je zdarma. Po instalaci jen zadáte své údaje a můžete samotné menu ovládat přes mobilní zařízení, nebo tablet. Hry budu testovat později. Zatím jsem zkusil Black Ops 2 a neúspěšně. Jinak vše funguje, jak má. Mohu jen doporučit. Více na mém YouTube kanálu zde.

Video o Microsoft Smart Glass zde, na mém YouTube kanálu.

Autor: miki  •  Vydáno: 15.2.2013 22:43  •  Přečteno: 3356x Jaggni to! Linkuj.cz

Rango část 1 Tutorial (Xbox 360)

Rango, nebojácný to chameleon, který se nebojí nikoho a ničeho. Tak by mohl začít úvod videa, které jsem natočil. Samotná hra Rango nás přivádí do městečka Dirt, kde chameleon Rango bude zažívat nejedno dobrodružství. Dostaneme se i do dalších lokací, jako je poušť, jeskyně a další. Od tohoto videa se budu snažit už některé hry i dohrávat. Videa budou rozdělena do několika částí. Zároveň chci, aby sloužila i jako takový návod, pokud by někdo nevěděl co má v nějakém okamžiku dělat. Video naleznete zde na mém YouTube kanálu.

Autor: miki  •  Vydáno: 26.1.2013 20:29  •  Přečteno: 3166x Jaggni to! Linkuj.cz

Strana:  1 2   další »

Přihlášení

Vyhledávání

Chat

Dobry den mam xbox one S ... 2 ovladace jeden je sparovany a funguje a druhy se sparuje ale jak ho dam dal od xboxu hned se vypne pres kabel nejde a funguje pouze kdyz je 10cm u xboxu
Dobry den mam xbox one S ... 2 ovladace jeden je sparovany a funguje a druhy se sparuje ale jak ho dam dal od xboxu hned se vypne pres kabel nejde a funguje pouze kdyz je 10cm u xboxu
Dobry den pptrebuji poradit mame x box one s, a hrali jsme celou dobu fortnite v klidu ale ted je nova sezona a nefunguje to, na xboxu se vubec nenacte, uz jsme ho preinstalovali i novy ucet jsme skusili, mame doma i ps 4 a na mem funguje je tam jiny ucet
Já tomu moc nerozumím ale před tím sem normálně tři dny hrál a nic a dneska už to nejde
Chci se zeptat koupil sem si xbox one od kamaráda a když si chci zahrát tak mi to napíše Fix of the web
icon Radek1: to spíše vypadá na problém se serverem dané hry. Zkus ještě test připojení, jaký máš nat ?
Zdravim. Hraju Cod world at war a mam problem, kdyz chci hrat zombiky, tak se dlouho pripojuji k ostatnim hracum
Hezký den, dotaz: skylanders z xbox 360 na xbox one, budou funkční? Předem děkuji
Dobrý den! Prsím o radu. Mouhu použít pevný disk 120GB z xbox 360slim na xbox 360 E Stingray. Děkuji předem za odpověď R.
Zdravím mám problem s každou fifou na Xbox one S u žádné nejde komentátor, čím to může být?

Pro chat se musíte přihlásit!

Můj YouTube kanál

The Whoo

Oblíbená hudba

The Whoo John Denver John Denver Ronan Keating Queen Bee Gees Bee Gees